603 065 995 661 488 660
Menu
   661 488 660
 603 065 995

Aktualności

dodano: 2022-02-18
Zbliża się wiosna, czas na przegląd opon w maszynach.
Małymi krokami zbliża się wiosna, a w raz z nią w niedługim czasie rozpoczną się pierwsze prace polowe. Warto, przed sezonem zrobić przegląd maszyny, oraz sprawdzić stan ogumienia.
Praca w polu nie należy do łatwych. Często jazda po błocie, nierównym terenie czy po ściernisku, sprawia nam nie lada wyzwanie, oraz wpływa na żywotność opony. Warto przed wyruszeniem w pole sprawdzić opony, aby w trakcie prac lub jazdy po drodze nie doszło do jej uszkodzenia przez co może dojść do wypadku w którym narazimy nasze zdrowie, bądź życie.
W szczególności powinny nas zaniepokoić ciała obce, wybrzuszenia, lub pęknięcia. Również podczas jazdy warto zwrócić uwagę na różne odgłosy, zachowania maszyny.
Uszkodzona opona nie tylko naraża nasze bezpieczeństwo, ale również sprawia, że nasza praca w polu zostaje wstrzymana, przez co tracimy czas i pieniądze związane z przestojem. Maszyny których używamy do prac polowych są coraz większe i mocniejsze, dlatego  ważny też jest odpowiedni dobór opon do mocy ciągnika lub maszyny. Im większa moc tym opona powinna być bardziej wytrzymała. Wielu producentów opon produkuje opony do 65 km/h a nawet do 70, z nośnościami sięgającymi nawet do 7 ton na jedną oponę.
Przed zakupem warto doradzić się wykwalifikowanych osób, które pomogą w odpowiednim zakupie.

Zapraszamy !!!
logo ALLIANCE logo NOKIAN logo BKT logo TRELLEBORG logo MICHELIN logo BARUM logo CONTINENTAL logo MITAS logo CULTOR logo DAYTON logo BRIDGESTONE logo SEIBERLING logo FIRESTONE logo ROADSTONE logo TIGAR logo HANKOOK logo LAUFENN logo LASSA logo PIRELLI logo KORMORAN logo BFGOODRICH logo KLEBER logo FALKEN logo GOODYEAR logo DUNLOP logo SAVA logo DĘBICA logo ROSAVA logo TAURUS logo GALAXY logo KENDA logo TIANLI logo TITAN logo BANDENMARKT logo SPEEDWAYS logo CEAT logo AUFINE logo WEST LAKE logo GOLDENCROWN logo APOLLO logo GLOBESTAR logo KINGS TIRE logo KABAT logo UNIGLORY
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności

       Szybkie i bezpieczne płatności

AGROOPONY.EU ALL RIGHTS RESERVED
Facebook
Szybki kontakt
Arkadiusz Mielczarek
+48 603 065 995
Marta Bieguniak
+48 661 488 660