603 065 995 661 488 660
Menu
Typ opony
Rozmiar
Zakres cenowy
Producent
EAN/Kod/Bieżnik
Znaleziono 56 produktów
Sortowanie
Wyświetl na stronie
Pokaż

Opony R54

W sprzedaży mamy opony rolnicze, przemysłowe, do przyczep oraz ciągnikowe w rozmiarze 54 cali, wykonane z najlepszych materiałów, odpornych na uszkodzenia i ścieranie. Wśród producentów, którzy nas w nie zaopatrują, są:

  • Alliance,

  • Mitas,

  • BKT,

  • Kleber,

  • Michelin.

Wszystkie gumy o r54 przechowywane są w bezpiecznym miejscu, zgodnie z zaleceniami. Większość z nich ma także kilkuletnią gwarancję zarówno na wady produkcyjne, jak i materiałowe.

Radialne opony rolniczo-przemysłowe, o zmniejszonym nacisku na powierzchnię używane są przy uprawach międzyrzędowych i pracach polowych polegających na nawożeniu, zbiorze i ochronie roślin. Mogą być stosowane w traktorach o mocy od 60 do 170 KM, samojezdnych pojazdach oraz w opryskiwaczach wyposażonych w dodatkowy zbiornik o pojemności ponad 4000 litrów.

logo ALLIANCE logo NOKIAN logo BKT logo TRELLEBORG logo MICHELIN logo BARUM logo CONTINENTAL logo MITAS logo CULTOR logo DAYTON logo BRIDGESTONE logo SEIBERLING logo FIRESTONE logo ROADSTONE logo TIGAR logo HANKOOK logo LAUFENN logo LASSA logo PIRELLI logo KORMORAN logo BFGOODRICH logo KLEBER logo FALKEN logo GOODYEAR logo DUNLOP logo SAVA logo DĘBICA logo ROSAVA logo TAURUS logo GALAXY
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności
AGROOPONY.EU ALL RIGHTS RESERVED
Szybki kontakt
Arkadiusz Mielczarek
+48 603 065 995
Marta Bieguniak
+48 661 488 660