603 065 995 661 488 660
Menu
   661 488 660
 603 065 995
Typ opony
Rozmiar
Zakres cenowy
Producent
 • + pokaż wszystkie
 • - ukryj
EAN/Kod/Bieżnik
Znaleziono 386 produktów
Sortowanie
Wyświetl na stronie
Pokaż

Opony BKT

W katalogu naszego Sklepu online znajdą Państwo nowe opony ciągnikowe, rolnicze i przemysłowe, których cena jest bardzo przystępna. Prezentujemy asortyment indyjskiej marki BKT, który przeznaczony jest do pracy w trudnych warunkach na drodze. Nasze ogumienie mogą Państwo wykorzystać w traktorach, harwesterach czy przyczepach, zapewniając efektywną pracę i bezpieczeństwo kierowcy. W ofercie zebraliśmy modele w wielu rozmiarach, przez co można bez problemu dopasować zakup do indywidualnych potrzeb. 

BKT – znana marka w świecie oponiarskim

Firma  Balkrishna Industries Limited (BKT) z siedzibą w Bombaju rozpoczęła działalność w zakresie produkcji opon w 1987 roku. Przedsiębiorstwo koncentruje się na produkcji ogumienia do specjalistycznych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie, ogrodnictwie, budownictwie i przemyśle. W swoim asortymencie ma modele m.in. do:

 • małych i dużych traktorów,
 • ciągników do sadów i winnic,
 • kosiarek,
 • pras belujących,
 • kombajnów zbożowych i do siana,
 • koparek, ładowarek, wózków widłowych i teleskopowych,
 • maszyn portowych i górniczych.

BKT to uznana marka w świecie oponiarskim oferująca w ponad 160 krajach szeroką gamę specjalistycznych opon o wysokich parametrach wydajnościowych i jakościowych. Jeśli szukacie Państwo niezawodnego ogumienia do maszyny rolniczej, budowalnej czy przemysłowej – zapraszamy do zamawiania produktów marki BKT w naszym sklepie.

Opony marki BKT dla branży rolnej – zaawansowana technologia w korzystnej cenie

Firma Balkrishna Industries Limited dysponuje własnym centrum naukowo-badawczym, w którym projektowane są modele opon rolniczych i badane różne materiały do ich produkcji. Wszystkie wytwarzane ogumienie z logo BKT – dostępne w naszej ofercie – przechodzą w cyklu produkcyjnym aż wymagających 500 testów. W katalogu sklepu Agroopony.eu dostępnych jest wiele rodzajów produktów tego typu przeznaczonych dla maszyn rolniczych.

Jedną z bardziej popularnych serii opon tej marki jest AGRIMAX. Obejmuje ona między innymi takie modele, jak:

 • FORCE – to wysokiej jakości produkt specjalnie zaprojektowany do zastosowań w uprawie i zbiorach za pomocą ciągników oraz kombajnów, zapewniający najwyższą wydajność – dzięki technologii IF (Increased Flexion) ogumienie może przenosić duże obciążenia przy niższym ciśnieniu w porównaniu ze standardową oponą, zmniejszając w ten sposób ugniatanie pola uprawnego. Seria FORCE ma wzmocnioną stopkę, zapewniając lepszą trakcję i zwiększenie komfortu prowadzenia maszyny,
 • FORTIS – modele te doskonale sprawdzają się w zadaniach związanych z przygotowaniem pól, uprawą roślin i transportem plonów. Ogumienie zostało zaprojektowane z myślą o wyposażeniu najnowocześniejszych i najmocniejszych maszyn, pozwalając na przenoszenie bardzo dużych ładunków. Ta seria opon zapewnia doskonałą przyczepność i najlepsze prowadzenie,
 • SPARGO – to specjalna opona marki BKT do upraw międzyrzędowych. Została stworzona z myślą o zwiększeniu produktywności na polach i długoterminowej ochronie gleby. Dzięki technologii VF (Very Flexion) gwarantuje większą nośność przy standardowym ciśnieniu powietrza,
 • TURF – wersja przeznaczona do małych ciągników wykorzystywanych w ogrodnictwie, winnicach i sadach. Konstrukcja bieżnika zapewnia niskie zagęszczenie gleby i sprawia, że guma jest wyjątkowo delikatna. Ogumienie odznacza się również doskonałymi właściwościami samooczyszczania.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowany oponami marki BKT – zapraszamy do ich zamawiania w naszym sklepie. To zaawansowane technologicznie produkty, które dostępne są u nas w konkurencyjnych cenach!

logo ALLIANCE logo NOKIAN logo BKT logo TRELLEBORG logo MICHELIN logo BARUM logo CONTINENTAL logo MITAS logo CULTOR logo DAYTON logo BRIDGESTONE logo SEIBERLING logo FIRESTONE logo ROADSTONE logo TIGAR logo HANKOOK logo LAUFENN logo LASSA logo PIRELLI logo KORMORAN logo BFGOODRICH logo KLEBER logo FALKEN logo GOODYEAR logo DUNLOP logo SAVA logo DĘBICA logo ROSAVA logo TAURUS logo GALAXY logo KENDA logo TIANLI logo TITAN logo BANDENMARKT logo SPEEDWAYS logo CEAT logo AUFINE logo WEST LAKE logo GOLDENCROWN logo APOLLO logo GLOBESTAR logo KINGS TIRE logo KABAT logo UNIGLORY
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności

       Szybkie i bezpieczne płatności

AGROOPONY.EU ALL RIGHTS RESERVED
Facebook
Szybki kontakt
Arkadiusz Mielczarek
+48 603 065 995
Marta Bieguniak
+48 661 488 660