603 065 995 661 488 660
Menu
   661 488 660
 603 065 995
Opony Rolnicze
Typ opony
Rozmiar
Zakres cenowy
Producent
 • + pokaż wszystkie
 • - ukryj
EAN/Kod/Bieżnik
 • Rolnicze x
Znaleziono 2316 produktów
Sortowanie
Wyświetl na stronie
Pokaż

Opony Rolnicze

Nowe czy używane opony do ciągników rolniczych

Nasz bogato wyposażony sklep internetowy przygotował najtańsze opony rolnicze do ciągników, maszyn rolniczych, przyczep i traktorów różnego typu. Wszystkie dostępne produkty są w pełni nowe, dlatego zapewnią niezawodną pracę Państwa maszyn. To dużo lepszy wybór niż niepewne, tanie, używane egzemplarze które mogą być dostarczane z nieweryfikowanego źródła. Mamy duże doświadczenie w dystrybucji i sprzedaży wysokiej klasy asortymentu na potrzeby wielu branż, dlatego warto nam zaufać. Hurtownia Agroopony sprowadza opony do ciągników rolniczych, traktorów, przyczep i innych maszyn pochodzące od sprawdzonych marek, takich jak m.in.:
 • Continental,

 • Bridgestone,

 • Firestone,

 • Globestar,

 • Alliance,

 • Mitas,

 • Trelleborg,

 • Kleber

To renomowane przedsiębiorstwa, które są rozpoznawalne na całym świecie i słyną z wysokiej jakości oferowanych produktów. Wieloletnie tradycje w wytwarzaniu opon traktorowych, ciągnikowych i innych rolniczych sprawia, że zdecydowanie warto im zaufać i stawiać na ogumienie sygnowane ich markami. To dobry wybór ze względu na właściwości jezdne, trwałość i solidność wykonania. Szeroki przekrój modeli sprzedawanych w naszym sklepie internetowym dotyczy m.in. rozmiarów, dlatego jeśli wiesz, jakie opony do traktora, ciągnika, przyczepy lub innej maszyny rolniczej powinieneś wybrać, u nas znajdziesz odpowiedni egzemplarz, a jeśli nie wiesz pomożemy Ci dobrać właściwe produkty.

Opony rolnicze do traktora lub innej maszyny rolniczej

W odróżnieniu od ogumienia samochodowego guma do przyczepy, ciągnika, kombajnu, traktora lub innej maszyny rolniczej jest zaprojektowana z myślą o poruszaniu się po trudnym, grząskim terenie, jak pola, łąki i lasy, a nie po utwardzonej, równej drodze. To sprawia, że jej konstrukcja siłą rzeczy musi się różnić od standardowego ogumienia montowanego w pojazdach osobowych. Podstawowa odmienność polega na budowie, ponieważ rolnicze opony ciągnikowe, traktorowe, do kombajnu czy kola do przyczepy rolniczej są wykonywane w różnych technologiach, aby jak najlepiej dopasować się do warunków.

Podstawowym aspektem, które powinno spełniać takie ogumienie, jest też wysoka wytrzymałość. Jako że pojazd przeznaczony do prac rolnych, leśnych czy polowych jest z reguły masywny i ciężki, opony rolnicze muszą podołać takiemu obciążeniu i zapewnić stabilność poruszania się po grząskiej glebie. Maszyny takie jak kombajn, ciągnik czy traktor ważą znacznie więcej niż samochód osobowy, więc ich koła też muszą być solidniejsze. Producenci, których wyroby oferuje nasz sklep internetowy z oponami rolniczymi, a więc m.in. Mitas, Continental czy Trelleborg, stosują technologie gwarantujące doskonałą wytrzymałość w połączeniu z bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi dostarczanych modeli.

Wszelkiego rodzaju maszyny rolnicze, zwłaszcza ciągniki, kombajny i przyczepy, to pojazdy eksploatowane przede wszystkim w trudnym terenie. Dlatego, by praca z ich użyciem była bezpieczna, należy wykorzystywać w nich w wysokiej klasy opony. Szeroki ich wybór jest dostępny w naszym sklepie internetowym. Oferujemy ogumienie od najlepszych producentów, takich jak Mitas, Continental czy Trelleborg, które jest niezawodne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i gwarantuje bardzo dobre właściwości jezdne. Jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego zdolne wytrzymać nawet bardzo duże obciążenia, dlatego zapewnia wieloletnie użytkowanie nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i składania zamówień - sprzedajemy najtańsze, nowe opony rolnicze w konkurencyjnych cenach!

Jak dopasować opony rolnicze np. do traktora?

Jak wiadomo, opony rolnicze powinny być dobrane do warunków, w których będą eksploatowane. Należy dobrać je m.in. pod kątem nawierzchni, po jakiej będą się poruszać pojazdy. Z tego powodu proponujemy ogumienie z różnymi bieżnikami i w wielu rozmiarach, co ułatwia ich dopasowanie do konkretnej maszyny, np. traktora, ciągnika czy przyczepy. Przygotowaliśmy szeroki wybór nowych, tanich opon bezdętkowych i dętkowych, dedykowanych do wielu rodzajów pojazdów rolniczych. Wielość oferowanych rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni egzemplarz do określonego zastosowania. W razie problemów z doborem odpowiednich egzemplarzy zawsze oferujemy swoje wsparcie techniczne - zapraszamy do kontaktu!

W naszej ofercie znajdują się modele zarówno radialne, jak i diagonalne. W takim razie jakie dobrać opony do traktora, ciągnika, przyczepy lub innej maszyny rolniczej? Na który rodzaj się zdecydować? Zasadniczo większą popularnością cieszą się egzemplarze o budowie radialnej ze względu na lepszą trwałość. Ponieważ ich konstrukcja składa się z wielu warstw, zapewniają dłuższą eksploatację i zużywają się w krótszym czasie. Również właściwości jezdne przemawiają za wyborem rolniczych opon radialnych, które poza bardzo dobrą stabilnością zapewniają także niższe zużycie paliwa przez maszynę niż egzemplarze diagonalne. One wyróżniają się z kolei większą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego poleca się je do wyjątkowo ciężkich prac w trudnym terenie. Ponadto są to najtańsze gumy rolnicze, których cena jest niższa niż w przypadku diagonalnych.

W naszej ofercie znajduje się przede wszystkim ogumienie klasy średniej, które gwarantuje połączenie bardzo dobrych właściwości użytkowych i jezdnych, wieloletniej trwałości i atrakcyjnych cen. Tanie, ale wysokojakościowe opony rolnicze traktorowe, ciągnikowe, do kombajnu, przyczepy i innych maszyn dostępne w naszym sklepie internetowym to dobry wybór zarówno dla rolników prowadzących niewielkie gospodarstwo, jak i dużych spółdzielni oraz zakładów rolniczych. Dostarczamy ogumienie także pracownikom branż leśnej, przemysłowej i transportowej, w których używane są maszyny wymagające innego ogumienia.

Wybierając konkretny model znajdujący się w asortymencie naszego sklepu internetowego, powinno się brać pod uwagę przede wszystkim:

 • typ maszyny rolniczej, do której opony mają być przeznaczone,

 • rodzaj i intensywność wykonywanych prac,

 • trakcję, która określa przyczepność ogumienia do podłoża,

 • stopień ugniatania gleby – im niższy, tym lepiej,

 • właściwości samooczyszczania,

 • przebieg w czasie użytkowania,

 • cenę, która jednak nie powinna być głównym argumentem przy kupnie opon rolniczych.

Wybór ogumienia do ciągnika, traktora, kombajnu czy przyczepy to odpowiedzialna decyzja ze względu na czas jego użytkowania i koszty z tym związane. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasz sklep internetowy oferuje wyłączne opony rolnicze od sprawdzonych, renomowanych producentów, jak Continental, Mitas czy Trelleborg, a w razie trudności z wyborem jednego z egzemplarzy zapewniamy wszechstronną pomoc doradczą.

Tanie opony rolnicze z hurtowni znacznie pewniejsze niż użwane!

Branża rolnicza korzysta współcześnie z nowoczesnych maszyn, które znacznie usprawniają pracę na gospodarstwie. Aby zachować ciągłość produkcji, trzeba koniecznie dbać o sprawność pojazdów, w końcu nawet 1 dzień zwłoki przynosi duże straty. Szczególny nacisk warto postawić na opony których jakość wpływa na nie tylko na wydajność, ale też bezpieczeństwo pracy. Na szczęście wybierając prezentowane tutaj nowe i zarazem tanie ogumienie takich marek jak Continental, Mitas czy Trelleborg, mają Państwo zawsze gwarancję wysokiej jakości. Świadczą o tym zarówno solidność wykonania i zastosowanych do produkcji materiałów, jak i liczne, pozytywne opinie na temat proponowanego w naszym sklepie ogumienia.

Nasze propozycje do ciągników, traktorów i innych maszyn rolniczych są w nowe i wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami, a ich cena jest bardzo atrakcyjna – gwarantujemy najtańsze oferty na rynku. W asortymencie mamy modele, które można dopasować do wszystkich, popularnych pojazdów używanych na gospodarstwach, w tym do przyczep. W hurtowni proponujemy wiele rozmiarów ogumienia, dlatego na pewno znajdą tutaj Państwo odpowiednie opony do ciągników czy maszyn rolniczych.

Opony rolnicze sklep internetowy

Jeśli chcą Państwo znaleźć tanie opony rolnicze nasza hurtownia to idealne miejsce na zakupy! Zawsze staramy się zaproponować ciekawą ofertę nie tylko w przypadku ogumienia, ale też felg i innych akcesoriów. Jest to szczególnie istotne w przypadku zamówienia hurtowego, wówczas mogą Państwo liczyć na jeszcze większe oszczędności! Ceny nowych modeli do ciągników rolniczych są zróżnicowane pod kątem zastosowania, rozmiaru i producenta, ale często najtańsze w porównaniu ze stawkami konkurencji. Dzięki temu nasz sklep internetowy ma ogumienie odpowiednie dla każdego budżetu!

Każda opona rolnicza czy do przyczepy czy do innej maszyny jest nowa i objęta gwarancją producenta. Artykuły można zakupić nie tylko w trybie hurt, ale też detal, dlatego chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi. Jako doświadczeni eksperci w asortymencie dla maszyn różnego typu doradzimy przy wyborze optymalnego modelu. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem - podpowiemy, które opony sprawdzą się do konkretnego ciągnika lub kombajnu rolniczego!

To jeszcze nie koniec propozycji, jakie mamy dla właścicieli maszyn gospodarskich! W katalogu przygotowaliśmy profesjonalne felgi wykonane z najlepszych materiałów. Bez problemu dopasują je Państwo do swoich pojazdów, komponując niezawodny zestaw z ogumieniem. Poza traktorami, kombajnami i przyczepami nasz sklep z oponami rolniczymi ma też duży wybór modeli przeznaczonych do innych pojazdów specjalistycznych, m.in. leśnych i przemysłowych. Tutaj też mają Państwo do czynienia z wyrobami najlepszych marek, takich jak Continental, Mitas czy Trelleborg, których cena jest bardzo przystępna. Zachęcamy do przeglądania naszej oferty i wyboru najlepszego rozwiązania do sprzętów służących podczas pracy w polu i nie tylko.

Opony do ciągnika Continental

Jednym z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych producentów opon do ciągników, ale też do innych pojazdów mechanicznych, np. samochodów osobowych czy ciężarówek, jest firma Continental. Niemieckie przedsiębiorstwo ma wieloletnią tradycję – zostało założone w drugiej połowie XIX w., w 1871 r. w Hanowerze, gdzie do dzisiaj znajduje się jego siedziba. Koncern zatrudnia ponad 200 000 pracowników na całym świecie, z czego część zajmuje się projektowaniem i produkcją ogumienia rolniczego. Oferujemy je w wielu wersjach w naszym sklepie, dlatego zachęcamy do sprawdzenia asortymentu osoby indywidualne i przedsiębiorstwa zainteresowane wyrobami oponiarskimi tej niemieckiej marki.

Continental należy do największych w skali światowej wytwórców ogumienia do szeroko pojętej motoryzacji. Przedsiębiorstwo jest też jednym z rynkowych liderów we wprowadzaniu nowinek technologicznych ulepszających właściwości opon, również do ciągnika, traktora, kombajnu czy innego pojazdu wykorzystywanego w pracach gospodarczych. Potwierdzenie tego stanowi nowoczesne ogumienie dostępne w naszej ofercie, które odpowiada na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z kolei szeroki przekrój cenowy proponowanych modeli pozwala na dobranie egzemplarzy dostosowanych do posiadanego pojazdu i budżetu.

Sprzedajemy opony do ciągnika Continental w wielu rozmiarach – od stosunkowo niewielkich R24, po średniej wielkości R28, R30 czy R32, skończywszy na dużych w rodzaju R38 i R42. Dobierając konkretny model, należy dokładnie sprawdzić, jakiego rozmiaru wymaga dany pojazd rolniczy. W asortymencie dominuje ogumienie o budowie radialnej, które w przypadku maszyn gospodarczych pod wieloma względami ma przewagę nad konstrukcjami diagonalnymi, tzn. jest trwalsze, przyczepniejsze do podłoża i gwarantuje niższe zużycie paliwa. Przy wyborze opon marki Continental do ciągnika, traktora czy kombajnu należy zwrócić uwagę także na ich szerokość, indeks nośności i prędkości oraz rok produkcji. Niezależnie od zamówionego egzemplarza u nas można liczyć na konkurencyjne ceny!

Najtańsze opony znanych producentów tylko na agroopony.eu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas wyboru ogumienia do ciągników lub maszyn rolniczych nasi klienci zwracają uwagę na wiele istotnych kwestii. Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na podjęcie decyzji zakupowej jest oczywiście jak najlepszy stosunek ceny do jakości. Z tego właśnie powodu zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie znalazły się najtańsze opony najbardziej rozpoznawalnych marek. Mowa tutaj przede wszystkim o firmach takich jak Continental, Bridgestone, Firestone, Mitas czy też Trelleborg. Różnorodność dostępnych modeli ogumienia sprawia, że znalezienie propozycji doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb jest bardzo łatwe. To jednak nie wszystko.

Jeżeli chodzi o najtańsze opony na rynku, to swoim klientom oferujemy jedynie sprawdzone produkty, które na tle alternatywnych rozwiązań wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu poradzą sobie one nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych – bez względu na to, czy mowa tutaj o nawierzchni grząskiej, z jaką często można spotkać się na polach uprawnych, czy też o drogach utwardzonych. Zapewniamy, że odpowiednio dobrane ogumienie ma wpływ nie tylko na komfort pracy kierowcy, ale przede wszystkim na jego bezpieczeństwo. Warto mieć zatem na uwadze, że nawet najtańsze nowe opony dobrej marki mają znacznie lepsze właściwości użytkowe niż najdroższe używane. Do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu zapraszamy właścicieli zarówno małych, jak i średnich oraz dużych gospodarstw rolnych.

Gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale także obsługę kompleksową, indywidualne podejście do każdego z klientów, szeroko zakrojone doradztwo techniczne i szybką wysyłkę zamówionego towaru na wskazany adres. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, zadbaliśmy o asortymentową różnorodność. Jesteśmy pewni, że nasze najtańsze gumy rolnicze doskonale spełnią powierzoną im funkcję i wpiszą się w oczekiwania wszystkich tych, którzy mają na swoim wyposażeniu ciągniki, traktory oraz maszyny rolnicze.

 
logo ALLIANCE logo NOKIAN logo BKT logo TRELLEBORG logo MICHELIN logo BARUM logo CONTINENTAL logo MITAS logo CULTOR logo DAYTON logo BRIDGESTONE logo SEIBERLING logo FIRESTONE logo ROADSTONE logo TIGAR logo HANKOOK logo LAUFENN logo LASSA logo PIRELLI logo KORMORAN logo BFGOODRICH logo KLEBER logo FALKEN logo GOODYEAR logo DUNLOP logo SAVA logo DĘBICA logo ROSAVA logo TAURUS logo GALAXY logo KENDA logo TIANLI logo TITAN logo BANDENMARKT logo SPEEDWAYS logo CEAT logo AUFINE logo WEST LAKE logo GOLDENCROWN logo APOLLO logo GLOBESTAR logo KINGS TIRE logo KABAT logo UNIGLORY
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności

       Szybkie i bezpieczne płatności

AGROOPONY.EU ALL RIGHTS RESERVED
Facebook
Szybki kontakt
Arkadiusz Mielczarek
+48 603 065 995
Marta Bieguniak
+48 661 488 660