603 065 995 661 488 660
Menu
   661 488 660
 603 065 995
Typ opony
Rozmiar
Zakres cenowy
Producent
  • + pokaż wszystkie
  • - ukryj
EAN/Kod/Bieżnik
Znaleziono 56 produktów
Sortowanie
Wyświetl na stronie
Pokaż

Opony TRELLEBORG

Oferujemy Państwu opony przemysłowe, ciągnikowe i rolnicze wyprodukowane przez markę Trelleborg. W katalogu dostępne jest ogumienie do większości pojazdów specjalistycznych, w tym do przyczep czy harwesterów. Asortyment obejmuje wyłącznie sprawdzone modele o najlepszej jakości, które zapewniają bezpieczną i efektywną pracę. Wszystkie akcesoria doskonale radzą sobie w trakcie manewrowania po nierównej powierzchni. Przygotowaliśmy urozmaicony wybór produktów w wielu rozmiarach, przez co łatwiej dopasować zakup do konkretnego pojazdu. 

Do jakich maszyn rolniczych dostępne są opony Trelleborg?

Wspomniany producent ma w swojej ofercie ogumienie do różnego rodzaju sprzętu ciężkiego użytkowanego na gospodarstwach rolnych. Są to m.in. opony całoroczne o prostym bieżniku, który idealnie sprawdza się przy lekkich pracach komunalnych lub w polu. Tego typu opony rolnicze Trelleborg można z powodzeniem zamontować np. w ciągniku czy traktorze. Oferta obejmuje również modele przeznaczone do przyczep i naczep, kombajnów, rozrzutników, opryskiwaczy, a także wozów przeładunkowych.

Czemu warto wybrać opony rolnicze Trelleborg?

Prace w polu wymagają poruszania się po zróżnicowanym i ciężkim terenie. Ważną kwestią jest też w tym zakresie ochrona samej gleby – nacisk na nią powinien być ograniczony, by zredukować możliwość uszkodzenia plonów. Z tego względu ogromne znaczenie w kontekście użytkowania maszyn rolniczych mają opony. Grupa Trelleborg jest jednym z największych producentów specjalistycznego ogumienia tego typu, dystrybuując swoje wyroby na całym świecie. To uznana przez właścicieli gospodarstw marka, która gwarantuje najwyższą jakość oferowanych elementów wyposażenia m.in. ciągników czy kombajnów.

Znajdujące się w asortymencie tej firmy opony rolnicze można łatwo dopasować do charakterystyki prac dzięki sporej liczbie dostępnych modeli. Atutem jest też przystępna cena produktów Trelleborg. Prace nad każdym typem ogumienia są zaawansowane i polegają na dopracowaniu detali bieżnika do planowanej eksploatacji. Dzięki temu można skutecznie zredukować nacisk na glebę w trakcie jazdy, a także uzyskać maksymalną przyczepność w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Proponowane opony rolnicze Trelleborg to wyroby o podwyższonej wytrzymałości. Dodatkowym ich atutem jest obniżenie oporów toczenia w danej maszynie, co przekłada się z kolei na mniejsze spalanie i emisję spalin. Specjalistyczne ogumienie o przemyślanej budowie bieżnika jest zatem rozwiązaniem ekologicznym, ale przede wszystkim zapewniającym możliwość bezproblemowego użytkowania przy pracach polowych nawet przez wiele lat.

Opony rolnicze Trelleborg – jak dopasować je do swojej maszyny?

Każdy rodzaj sprzedawanych przez wspomnianą markę produktów jest dokładnie opisany. Informacje dotyczą rozmiaru ogumienia oraz innych parametrów, które są ważne w kontekście dopasowania go do konkretnej maszyny. Opony rolnicze Trelleborg można nabyć ponadto zarówno w wariancie dętkowym, jak i bezdętkowym. W przypadku zwiększonego ryzyka uszkodzenia ze względu na pracę w skrajnie trudnych warunkach terenowych warto postawić na pierwszy z wymienionych modeli. Wyróżnia się on elastycznością, uniwersalnością i niezwykle przystępną ceną, co w razie konieczności wymiany jest istotne dla budżetu danego gospodarstwa.

Pracujący w naszym sklepie fachowcy są w stanie udzielić szczegółowych informacji na temat opon rolniczych Trelleborg znajdujących się w ofercie. Dostępne ogumienie wysyłamy w krótkim czasie na adres podany przez klienta, dbając o niską cenę zarówno samych produktów, jak i ich transportu do zamawiającego. Zapraszamy do współpracy!

logo ALLIANCE logo NOKIAN logo BKT logo TRELLEBORG logo MICHELIN logo BARUM logo CONTINENTAL logo MITAS logo CULTOR logo DAYTON logo BRIDGESTONE logo SEIBERLING logo FIRESTONE logo ROADSTONE logo TIGAR logo HANKOOK logo LAUFENN logo LASSA logo PIRELLI logo KORMORAN logo BFGOODRICH logo KLEBER logo FALKEN logo GOODYEAR logo DUNLOP logo SAVA logo DĘBICA logo ROSAVA logo TAURUS logo GALAXY logo KENDA logo TIANLI logo TITAN logo BANDENMARKT logo SPEEDWAYS logo CEAT logo AUFINE logo WEST LAKE logo GOLDENCROWN logo APOLLO logo GLOBESTAR logo KINGS TIRE logo KABAT logo UNIGLORY
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności

       Szybkie i bezpieczne płatności

AGROOPONY.EU ALL RIGHTS RESERVED
Facebook
Szybki kontakt
Arkadiusz Mielczarek
+48 603 065 995
Marta Bieguniak
+48 661 488 660